Naše služby - servis a opravy PC

Máte pomalý notebook či pc a nevíte co s ním? Ve většině případů není pomalý chod způsoben nedostatečným výkonem, ale pouze nedobře fungujícího softwaru. Rádi Vám pomůžeme a váš starý PC či notebook poběží zase jako nový, stačí nám zavolat.

Opravíme a vyřešíme tyto závady:

neúnosně pomalý chod notebooku - zamrzání notebooku - náhlé samovolné restarty notebooku - "černá obrazovka" po spuštění notebooku - vysoký hluk notebooku a jeho přehřívání se - dlouhé spouštění se systému - rozbité nabíjení - rozbitý displej - politý notebook - vadné komponenty

Všechny tyto a další závady ihned odstraníme, aby váš notebook znovu fungoval, tak jak má.

Práce technika

Cena: 190 Kč/h.

Veškeré servisní práce a opravy technika, jako je výměna HDD, RAM jsou počítány hodinovou sazbou 190 Kč/h. V této sazbě jsou poskytovány veškeré servisní zásahy a jsou na domluvě.

Práce programátora

Cena: 290 Kč/h.

Na vaše přání můžeme nainstalovat licencovaný software Microsoft Windows a Office. Dále nainstalujeme programy dle vašich potřeb a optimalizujeme přímo pro vaši práci.

Diagnostika PC

Cena: ZDARMA

Po převzetí zařízení do opravy, provedeme ZDARMA analýzu jak hardwaru, tak programových procesů a operačního systému. Sále navrhneme nejlepší postup opravy a ceny.

Oprava napájení

Cena: od 490 Kč

Nejde zapnout, nenabíjí ? Adaptér, konektory, případně napojení na zhákladní desku bude nutné zkontrolovat a případně opravit. Vše sdělíme po provedené analýze.

Čištění notebooku

Cena: 690 Kč

Přehřívá se a vypíná ? Servis zahrnuje demontáž notebooku, vyčištění jednotlivých komponent a plastů, vyčištění LCD, výměnu teplovodivé pasty a kompletní otestování funkčnosti notebooku.

Oprava obrazovky

Cena: od 490 Kč

Nejde obraz, nebo problikává ? Provadíme opravy a vyměny LCD panelů. Provádíme také výměnu poškozených pantů notebooku, invertoru, LVDS kabelu. Vše sdělíme po provedené analýze.

Instalace Windows

Cena: 690 Kč

Instalace a nastavení systému Windows 7, 8.1, 10 (systém s ovladači a aktualizaci nutné pro správných chod PC / NTB) + programy pro práci bez dalšího instalování.

Zrychlení systému

Cena: od 290 Kč

Zasekává se, zamrzá ? Servis zahrnuje vyčištění OS, kontrola spuštěných aplikací a procesů na pozadí, defragmentace dat. Optimalizaci pracovních procesů. Dle časové náročnosti.

Odvirování, záchrana

Cena: od 390 Kč

PC se chová nestandartně ? Odstranění virů, malware, spyware, trojských koní, apod. zajistíme naším servisem. Dle časové náročnosti zajistíme uložení dat na média z HDD, SSD a Flashdisk.


PC servis HK - ceny

Pro přesné stanovení ceny je u velké části oprav nutné provést nejprve diagnostiku. Před každou opravou provádíme diagnostiku, ta je u nás ZDARMA.

Cenu opravy vám sdělíme předem a vy se rozhodnete, zda s ní souhlasíte. Pokud nebudete chtít zařízení opravit, nebudeme vám nic účtovat.

U nás se můžete spolehnout na profesionální, přátelský a individuální přístup. Naši technici s Vámi vždy najdou nejlepší řešení a vysvětlí Vám možnosti opravy Vašeho zařízení. Těšíme se na naší spolupráci.

Individuální přístup

Senioři a TP lidé u nás mají slevy, rádi vše vysvětlíme a jsme trpěliví. Neúčtujeme si drobnosti. Studenti mají u nás také slevy na veškerý servis dle typu závady a dle dohody.

U nás můžete očekávat profesionální a přátelský personál, individuální přístup. Naši technici s Vámi vždy najdou nejlepší řešení a vysvětlí Vám možnosti opravy Vašeho spotřebiče.

Většina oprav je provedena do 24 hodin !